ÇİÇEK İŞARETİ

ÇİÇEK İŞARETİ

Define işaretlerinde,genelde bayan mezarların da bulunan ve özellikle papatya sembolü kullanılan işaretlerinden başında gelir.

çiçek define işaretleri
çiçek define işaretleri

Çiçek işareti resimde gördüğünüz gibi net olmalı. Define işaretlerinde çiçek kesin bayan mezarı demektir. Çiçek işaretinin özellikle sayı belirlemek için tam ortasına bakınız. Eyer ortada murç ile yapılan küçük delikler,orada ne kadar,yapı olduğunu anlatır. Ayrıca delikler ufaklı büyüklü olur. Büyük deliğin anlamı,bir sağlam diğerleri basit ama hediyeli olur.

ÇİÇEK İŞARETİ NASIL ÇÖZÜLÜR: Çiçek işaretinde ikinci aşama ise yapraklarıdır. Çiçek işaretinin,bazı yaprakları büyük olur. Dolayısıyla büyük yapraklar tarafında,yön bulmak kolay olur. Elinize bir metre alın ve yaprakları tek tek ölçün. Eşit olayan tarafı düzgünce araştırın.

ÇİÇEK İŞARETİ ZENGİN HEDİYELİ OLUR MU: Çiçek işareti anlamını şu ana kadar anladık. Baştan söylediğim gibi,çiçek işareti olan yer bayan mezarıdır. Eski çağlarda bayan mezarları kesinlikle zengin olur. Piyasada görmüşünüzdür,eski bayan takılarını o bakımdan kesinlikle araştırmaya ve izin alarak çalışmaya değer.

Sarada okumak isterseniz, MİHRAP DEFİNE İŞARETLERİ adlı makalemizi okuyabilirsiniz.

1 geri izleme / bildirim

  1. OYMA DEFİNE İŞARETLERİ - Define İşaretleri Nasıl Çözülür

Kötü Bir İşin Sırrı Vicdandır