define işaretleri çözümü

Define işaretleri nasıl çözülür arkadaşlar bu soruyu uzun zamandır definecilik yapan birinle tartıştık bunun cevabını soru cevap şeklide yazmak istedim.

define işaretleri gerçekmi? evet define işaretleri gerçektir lakin her işarette define olmaz  eski tarihte yaşayanlar her alanda farklı amaçlı işaretler kullanmış.

define işaretleri nasıl çözülür?define işaretleri çözmek biraz ustalık ister ve en önemlisi tecrubedir.her işaretin çözme şekli farklıdır,en büyük yanlış ise işaretleri yok etmektir.kendi bilmez insanlar tarafından yok ediliyor.hele yanlış yönlerdirmeler oldukça fazla.

türkiyede bulunan define işaretleri nasıl olur? türkiyede bircok medeniyet yaşanmıştır iskender dönemi dahil hemen hemen her kavmin medeniyeti vardır.öncelikle urartu,selçuklu,bizans dönemi.

define aramak suçmu? define aramak araştırmak izinsiz yapmak suçtur.

define dedektörü kullanmak suçmu? evet dedektör kullanmak suçtur izinsiz arazide yakalanırsa el koyarlar suça karışmamışsa belki iade edilebilir,define dedektörü satması serbest ken kullanımı yasaktır.

define aramak maliyetlimidir? define aramak izin almak biraz paranızı zayıflatabilir lakin izinli define arayanlar hiç bulamadılar. 

Leave a Reply