DEFİNE İŞARETLERİ OYMA

Define işaretlerinde oyma işaretinin anlamı, kısaca açıklanacak bir cümle değildir. Öncelikle Define işaretlerinde oyma her anlamda ve her yerde karşımıza çıkmaktadır. Dolayısıyla definecilerin aradığı oyma işareti Öncelikle define işareti mi yoksa kullanılmak amacıyla yapılmış işaret mi bunları İyi teyze etmek lazım.

OYMA İŞARETİ

Define işaretlerinde oyma işareti Sunak anlamı taşır Çınar verilere ikram edecek kap gibidir Bunlar işareti Eski dönemlerde yapılmış bir işarettir Define işaretlerinde yma işaretinin Ana 3 temeli vardır Birincisi Sunak işareti bir İkincisi doğal oluşum lapya anlamıdır Diğeri ise eski zamanlarda kullanılmak için içlerinde yiyecek içecek sıkmak için zeytinyağı yapmak için kullanılan oyma işaretleri vardır dolayısıyla her oyma işaretinin de define olacak diye bir kaide yoktur.

Her oyma işaretin de define var diyen defineciler uzun süre çaba harcarlar ve başarısız olarak geri dönenler   bunları iyi etüt etmek lazım, bilen birinden bilgi almadan Kendi başınıza bu tür hareketler yapmayın. oyma işareti genelde sunaksa  Eğer mezar ifade eder arkadaşlar Kesinlikle sunak olduğuna emin olduğumuz da orada bir adet veya 2 adet veya toplu mezarlar vardır bunlara dikkat ederek çalışma yapılması gerekir.

Leave a Reply