DEFİNE İŞARETLERİ SATILIRMI

DEFİNE İŞARETLERİ SATILIRMI

son zamanlar birçok huraf eden biride define işaretlerinin satıldığı yönünde haberler.arkadaşlar define işareti satan adam birkere defineci değildir ve buna talip olanlar ise samimi değillerdir.define işaretini alanda satanda yanlış yoldadır.define işaretlerini önceden arazilerde çobanlık yapan ve define işaretleri ile ilgili bilgisi olmaya kişiler gördükleri işaretleri anlamadığı için satarlarmış.ama günümüzde teknoloji ile beraber artık insanlar neyin ne olduğunu biliyor. define işaretlerini satmak için piyasaya sokanlar genelde sahte yapıyor.sizler kesinlikle bu tür şeylere para vermeyin zarara uğramayın.

güvenlik yalanı

define işinde öncelikle dikkat etmeniz gereken bir başka konuda güvenlik olayları.maalesef sahtekarlar bu alandada oldukça etkili.genelde askeri kanattayız derler albayız yarbayız ve şu kadar verirseniz güvenliğin bizde derler.bu yalanlara kananlar genelde dolandırılır.sizler kesinlikle ciddi bir yeriniz varsa mutlaka resmi çalışma yapınız aksi halde kaybınız büyük olur.

Arkadaşlar işaretsiz define olmaz mutlaka bir işaret bir iz bırakılır.

Mezarlar ise işaretleri daha basittir nedeni insanoğlu ölülerine kıymet vermesidir,define nasıl aranır Günümüzde hala devam eden gelenek bizler mesala taş veya mermerden etrafını çeviriyoruz.Bu gekenek 5000 yıldan öncesine kadar var olduğunu çıkan emareler bizlere gösteriyor.Bizler gene mezar define si ararken saygılı olalım. Aslında büyük definelerde vardır çoğunun işaretleri ni zaman kapatmıştır.

Peki bunlar gerçekmi Neden yapılır anlamları dedir bir tür şifreleme yöntemidir. Sakladığı varlıkları, değerleri herhangi bir tehlikeye karşı korumak ve sonrada gelip almaya yarayan şifreleme düzeneği ile birlikte bir çeşit anlatım ve bir dildir. Bunlar oyma kabartma ve boyalama şeklinde günümüze kadar ulaşmıştır. Kayalara yapılan her figürün motifin mutlaka bir anlamı vardır.

Anlamsız manasız hiç bir emek sarf edilemez. Ancak her kaya damgası da define için değildir.Bunları sakın es geçmeyelim tüm emekler boşa gider.Kaya işareti mutlaka bize bir şey söylüyordur, yapım amacıda bu olmalı, örneğin kayalarda çoğunlukta gözüken yuvarlak oymalar mezarı şaret eder, bu oymanın yapılış amacı; mezarın yanında ki kayaya oyularak içine yağ dökülüp yakılıyordu, bu günkü mezarların üstünde yakılan mumlar gibi biz buna mumyalık desek daha mantıklı olacak.

The secret secret of a bad job is conscience