DEFİNE İŞARETLERİ

Define işaretleri

https://defineisaretlerim.net/

Değerli arkadaşlar define işaretleri deyince ilk akla gelen hemen zengin olmak veya Tabiri caizse kısa yoldan zengin olmak arkadaşlar Define işaretlerini çözmek o kadar basit olsaydı şu ana kadar define veya hazinelerin günümüze kadar gelmesi imkansız dı

DEFİNE İŞARETLERİ

Şayet Binlerce yıl çözülemeyen define işaretleri bundan sonra da çözülmeyen kısımlarıyla tarihler boyu devam edecektir Define işaretlerin de en önemli konuda Daha önce açılmış define işaretleri görmektir Türkiye’de arkeolog dediğimiz zaman onlar Define işaretleri niçözmekte oldukça zorlanırlar ve anlamazlar define işaretlerinden anlayan sadece define arazilerin de dolaşarak açılmış yerlerde veya yer açtıkça tecrübe eden arkadaşlardır.

Arkeologlar Define işaretlerinde anlamaz derken şunu kastettim Arkeologlar tarihi çok iyi bilirler Dolayısıyla bugün günümüze kadar çıkan yeraltı malzemelerinin tarihleri saptanmış ve birer numuneleri kayıtlara geçmiş daha sonra o kayıtlardan arkeologlara ders verilerek bu malzeme Bu tarihe aittir diye öğrenmişlerdir.

Oysa ki define işaretleri banbaşka bir olaydır Define işaretlerin de Öncelikle yaygın olan kare oyma yuvarlak oyma bizim define dilinde ise Sunak tabir ettiğimiz yerlerdir arazide en çok karşılaştığımız Bu işaretler ek olarak bir de haç işaretleri bulunmaktadır.

Define işaretlerinde bazı işaretlerin tamamı Sembol olarak yapılmıştır her define işaretinde veya Her gördüğümüz işareti define olacak diye bir kaide yoktur Define işaretlerini araştırmak bulmak çözmek ustalık gerektirir bir yerde bir deve işareti gördüm diye orada altın aranmaz aramakta mantıksızdır her işaret olduğu gibi define olmamakla beraber Sembol olarak da yapılmıştır.

Mesela bir evin kapısına girerken Sağlı sollu İki aslan işareti kullanmışlar bu yapıları genelde Mısırlılar kullanmış Dolayısıyla burada bir giriş olduğunu anlayabiliyoruz ama orada bir O aslanın altında define aramanın hiçbir mantığı yoktur arkadaşlar eskiden beri gelenektir insanlar Her gördüğü işareti define Sanar dağı taşı kazar veya daha sonra jandarmalara veya devlet güvenliklerini yakalanarak Bir takım sıkıntılar yaşarlar. Bunlar tamamiyle cahillikten dolayı olan olaylardır arkadaşlar define bildiğiniz kadar sandığınız kadar kolay bir iş değildir definede sadece mezar açmak iş değildir.

DEFİNE İŞARETLERİ NASIL ÇÖZÜLÜR

Oysaki milyonlarca fakir mezarlar var oysa define işaretlerinden anlasak o fakir mezarları asla açmayız sebebi ise tamamı ile bilgisizliktir. Her gördüğünüz işaret ve define var diye bir kaide yoktur bunları aklınızdan silin Öncelikle sizlere burada define var Şu kocakarı böyle söyledi Bu Ermeni geldi böyle dedi diye dolaşan hurafelere asla kulak asmayın.

Sizler sadece Define işaretlerine güvenerek yola çıkın değerli arkadaşlar gelelim piyasadaki define dedektörleri değerli arkadaşlar piyasada dolaşan o kadar çok dedektör var ki hiç birisi bir işe yaramıyor Öncelikle  bulduğu yasa define dedektörleri nin satımına izin verirken kullanımına izin vermiyor Bu yasanın içerisinde veya bu yasayı yapanlar neden böyle bir şeyin içine düşmüşler.

Anlamak mümkün değil tabii ki burada baktığında tamamı ile rant meselesi dedektörü yurt dışından ithal ediyorlar herkes gerekli payını pastasını yiyoruz Oysa birileri bu dedektörleri kullanmaya Ç kalktığında tutuklanıyor lar değerli arkadaşlar piyasada gezen hiçbir dedektör okuması da tamamen metale duyarlı bu dedektörlerin fiyatları ise 500 000 TL civarındadır.bu dedektörleri almak zaten imkansızdır . define işaretleri hakkında detaylı bilgiler almak için TIKLAYINIZ

5 Comments on “DEFİNE İŞARETLERİ”

The secret secret of a bad job is conscience