DEVE DEFİNE İŞARETİ

DEVE DEFİNE İŞARETİ

Define işaretlerinde deve işareti oldukça kıymetlidir. Deve işareti çok sık görünmese de, zaman zaman karşımıza çıkmaktadır. Deve işareti nasıl çözülür bir inceleyelim.

deve define işareti
deve define işareti

Deve işareti,özellikle kervan yollarına yapılır. Amaçlar genelde ikiye ayrılır. İlk amacı kervan yollarını ve özel alanları gösterir. İkinci yapılma amacı ise define saklamaktır. Deve işaretinin definesi büyük olur.

DEVE İŞARETİ NASIL ÇÖZÜLÜR 😕 Deve işaretinin çözümü oldukça zordur. oturan deve işareti, yatan deve işareti, yürüyen deve işareti, ayaksız deve işareti gibi birçok şekiller vardır. Genel olarak hazine deve işaretinin 3 metre ilerisi ve yaklaşık 5 metre derinlikte olur. Deve işaretinin aynı zamanda arkasına da bakmak gerekir. Aynı şekilde arka tarafından 3 metre sayılarak 5 metre derinliğe kadar gider.

DEVE DEFİNE İŞARETİNİN MÜJDESİ NEREDEDİR 😕 Deve işaretinde müjde dediğimiz yer eyer net olarak yapılmışsa, hörgüç alanında olur. Deve işaretlerinde özellikle hörgüç üne bakmak gerekir. Deve define işareti dediğim gibi çok değerlidir. Lütfen eski işaretleri yok etmeyiniz.

SIRADAKİ MAKALE OK İŞARETİNİN ANLAMI NEDİR OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

1 yorum

Kötü Bir İşin Sırrı Vicdandır