google chrome reklam kaldırma

Bu konuda başlığımız yeni çıkan reklamlar.evet piyasada  özellikle dikkatimizi çeken başlıca reklamlar,pırlanta,zümrüt,elmas gibi değerli ürünler yanısıra,yeni model otomobiller,lüks sayılabilecek eşya türleri.bunların yanında dikkatimizi çeken özellikle giyim sektörü.tekstil ve moda tasarımcıların yarıştığı,giyim sektörü reklamı hayli  yüksek.


google chrome reklam kaldırma

Ancak bunun yanında durmuş gibi görünen,emlak söktürüde bir hayli reklam yüzdesi yüksek.Özellikle banka faizlerinin yüksek olması sebebiyle yavaşlamış görünen emlak sektörü piyasayı, geniş ve yeni reklam projeleriyle canlandırıyor.

google chrome reklam kaldırma

Chrome’u kullanırken aşağıdaki sorunlardan bazılarını yaşıyorsanız bilgisayarınızda istenmeyen veya kötü amaçlı yazılımlar yüklü olabilir:Kaybolmayan pop-up reklamlar ve yeni sekmeler

Chrome ana sayfanızın veya arama motorunuzun izniniz olmadan sürekli değişmesi

İstenmeyen Chrome uzantılarının veya araç çubuklarının geri gelmesi

Göz atma deneyiminizin ele geçirilmesi ve tanımadığınız sayfalara veya reklamlara yönlendirilmeniz

Virüs veya virüslü cihaz uyarıları

İleride istenmeyen yazılımlardan sakınmak için yalnızca güvenli olduğunu bildiğiniz dosyaları indirin veya güvenliğinden emin olduğunuz siteleri ziyaret edin.


Banka reklamları ise ayrı bir yükseklikte onlarda. reklam piyasasında gerçek söz sahipleri gibi.

Diğer tarafta giyim sektöründe, trendyol,LC Waikiki ,Kemal Tanca, gibi birçok ürünleri bünyelerine katarak hız almışlar.

Leave a Reply