TERK EDİLMİŞ KÖYLER NASIL BULUNUR

Terk edilmiş köyler nasıl bulunur?

Terk edilmiş köyler nasıl bulunur?
Terk edilmiş köylerin özel haritaları bulunmamaktadır. Modern topografik haritalarda, bu köy ve köyler konut dışı olarak işaretlenmiştir. Köylerin olduğu yerler ve şimdi insanların geçim kaynakları izleri yok, sık sık haritalar üzerinde bir istif olarak belirtiliyor. Makalede eski ve modern topografik haritalarla çalışma hakkında daha fazla bilgi edinin.

define işaretleri

Ayrıca, uydu görüntüleri ile terk edilmiş köylerin olabileceği yerleri de kontrol edebilirsiniz. Uydu görüntülerini dikkatli bir şekilde inceleyerek, ölmekte olan köylerin kalıntılarını, evlerin sızıntılı çatısı ve eski evlerin temelleri ile görebilirsiniz. Hiç kimse yerel halkla çalışmalarını iptal etmedi. Bu bölgede geçen yüzyılın ortalarında yaşayan insanlarla konuşursanız, artık terkedilmiş düzinelerce küçük köye işaret edeceklerdir.
Terk edilmiş köylerde hazineler ve madeni paralar nerede bulunur?
Terk edilmiş köylerdeki profesyonel hazine avcıları ve madeni paralar için yapılan çalışmalar fazlasıyla yeterli. Her ev dikkatlice incelemek gereklidir. Evler korunmazsa, vakıfları daha az ilgi çekmez. Değerli şeylerin gizli olup olmadığını veya kazara düşüp düşmediğini kontrol etmek için kuyuların dibine inen uzmanlar var. Sadece terkedilmiş köylerde değil, aynı zamanda evlerin ve çevredeki evlerin topraklarını da incelemek gerekir. Terk edilmiş köylerde bir metal dedektörü yardımıyla birçok ilginç şey bulabilirsiniz.

Terk edilmiş köylerde neler bulunabilir?
Terk edilmiş köylerde, buluntular hazine avcılarına tanıdık olanlardan farklıdır. Eski evlerde madeni paralara ve diğer değerli kalıntılara ek olarak, kayda değer bir maliyeti temsil edebilecek birçok şey vardır. Bunlar antika ütüler , antika yemekler, antika mobilyalar ve diğer antikalar. Bu ürünler sadece koleksiyoncular için değil, aynı zamanda bir apartmanın veya bir kır evinin iç kısmının bir parçası olabilirler.

 

DAHA DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN >>>  BURAYA  TIKLAYINIZ<<<

Leave a Reply