arçelik son reklamı

Arçelik New York Serisi’ne dahil olan ürünlerde 10 yıl garanti ayrıcalığı sunulmaktadır. 10 yıl garanti süresi montaj tarihinden itibaren geçerli olup, bu garanti ayrıcalığı 31.12.2018 tarihine kadar yapılan montajlar için geçerlidir. Ticari amaçla alanlarda kullanılan (Otel, Yurt, Hastane, Okul, Restoran, Lokanta, Cafe, Askeri Kurumlar, Fabrika ve Büyük İş Yerleri vb.) ürünler 10 yıl garanti kampanyasına dahil değildir. 10 yıl garanti ayrıcalığı sunulan New York Serisi’ne dahil olan ürünler başka hiçbir bedelli ya da bedelsiz ilave garanti uygulamasından faydalanamaz.yeni arçelik reklamı

klim değişikliğine karşı duyarlı, temiz ve sağlıklı bir çevrenin gelecek nesillere aktarılması 

• Enerji ve doğal kaynakların verimli kullanılması  arçelik son reklamı

• Tasarımdan ömür çevrimi sonuna kadar tüm süreçlerde olumsuz çevresel etkilerin azaltılması 

• Kirliliğin kaynağında önlenmesi 

• Tüm faaliyetlerde iklim değişikliği ve sürdürülebilirliğin öncelikli kılınması 

• Çalışanlarımızın ve toplumun çevre bilincinin artırılması

yeni arçelik reklamı arçelik son reklamı

yönünde faaliyetlerimizi Kalite, Enerji, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri ile birlikte bütünleşik bir şekilde yöneterek, dayanıklı tüketim sektöründe çevresel öncülüğümüzle örnek bir kuruluş olmak için tüm gücümüzle çalışırız.

Arçelik A.Ş. bugün; dünya çapında 30.000 çalışanı, Türkiye, Romanya, Rusya, Çin, Güney Afrika, Tayland ve Pakistan’da olmak üzere 7 ülkede 18 üretim tesisi, 31 ülkede 33 satış ve pazarlama ofisi ve 11 markasıyla (Arçelik, Beko, Grundig, Blomberg, Elektrabregenz, Arctic, Leisure, Flavel, Defy, Altus ve Dawlance) 130’dan fazla ülkede ürün ve hizmet sunmaktadır. 

Leave a Reply